Rreth nesh

LED novator Teknologjia Co, Ltd, është një furnizues profesional të DMX Lighting, edhe një zgjidhje kryesor ndriçim provider.LED novator i specializuar në sistemin DMX kontrollit, DMX ndriçimit argëtuese, DMX ndriçim arkitektonike dhe ndriçim komerciale.

Si një prodhues të teknologjisë së lartë drejtues, Përtej zhvillimit ka objektet e veta për R & D, prodhimit, shitjes, mbështetjen e klientëve në fushën e sistemit të kontrollit DMX dhe DMX udhëhequr lights.The pajisjeve të prodhimit të avancuar të siguruar cilësi të shkëlqyera dhe të ofrimit të shpejtë për të përmbushur klientët tanë ' demand.We LED novator i qëndron parimit "të ngjyrës jetën tuaj, dhe për të realizuar një rezultat multi-win".