20mm shumicë 3D LED PIXEL fabrikë BALL dhe prodhuesit | LED novator

20mm 3D LED PIXEL BALL

Përshkrim i shkurtër:


 • Min.urdhër Sasia: 1 copë / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 100.000 Copë / copë në muaj
 • Pagesa Term: 30% për të filluar rendin, 70% para lindjes
 • Model No.: LI-SPI3DB-D20
 • Diametri: 20mm
 • Tensionit Input: DC12V
 • Fuqia Consupmtion: 0.72W
 • IP Rating: IP65
 • Protokolli: DMX / SPI
 • Piksel Sasia: 1 PX
 • Burimi i dritës: 2 copë LEDs RGB SMD3535
 • Duke parë Angle: 360 °
 • Pixel Pitch: 10cm apo përshtatur
 • Detail Product

  Produkt Tags

  20mm top 3d pixel (9)

  20mm Ball 3D pixel (1)

  20mm top 3d pixel (2) 20mm Ball 3D pixel (3) 20mm top 3d pixel (4) 20mm top 3d pixel (5) 20mm top 3d pixel (6) 20mm top 3d pixel (7) 20mm top 3d pixel (8)  20mm top 3d pixel (10) 20mm top 3d pixel (11) 20mm top 3d pixel (13)


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne