Трговија на големо XLR фабрика за кабли и производители | LED Иноватор

Добредојдовте на нашата веб страница.

XLR КАБЕЛ

Краток опис:


 • Мин.нарачката Кол: 1 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 100.000 Парче / Парчиња месечно
 • Рок на плаќање: 30% за да почне да, 70% пред породувањето
 • Должина: Секое должина
 • Конектори: 3/5 пински XLR машки 3/5 пински XLR женски
 • Конектори: 3/5 пински XLR машко или женско да RJ45 машки или женски
 • Конектори: 3/5 пински XLR машко или женско на USB машки или женски
 • Боја: црна или сребрена боја
 • :
 • :
 • :
 • :
 • детали за производот

  Тагови производ

  DMX кабел (1) DMX кабел (2) DMX кабел (3) DMX кабел (4) DMX кабел (5) DMX кабел (6)  DMX кабел (8) DMX кабел (10)


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас

  производи категории