Трговија на големо DMX LED Виси топка фабрика и производители | LED Иноватор

Добредојдовте на нашата веб страница.

DMX LED Виси топка

Краток опис:


 • Мин.нарачката Кол: 1 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 100.000 Парче / Парчиња месечно
 • Рок на плаќање: 30% за да почне да, 70% пред породувањето
 • Model No.: LI-DMXLB
 • Дијаметар: 20см, 30см, 50CM
 • Влезен напон: DC24V
 • Потрошувачка на енергија: 12W (20, 30 см); 24W (50cm)
 • Протокол: DMX512
 • Пиксел Количина: 1 PX
 • Извор на светлина: RGB SMD5050 LED диоди
 • LED количество: 48 (20, 30 см); 96 (50cm)
 • Агол на гледање: 360 °
 • IP Оценка: IP65
 • детали за производот

  Тагови производ

  DMX Виси Бол (6)

  DMX Виси топка (1) DMX Виси Бол (2) DMX Виси Бол (3) DMX Виси топка (4) DMX Виси топка (5)  DMX Виси топка (7) DMX Виси топка (8)


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас

  производи категории