Трговија на големо 50mm 3D ЛЕР ПИКСЕЛ BALL (солидна Млечниот домување) фабрика и производители | LED Иноватор

Добредојдовте на нашата веб страница.

50mm 3D ЛЕР ПИКСЕЛ BALL (солидна Млечниот домување)

Краток опис:


 • Мин.нарачката Кол: 1 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 100.000 Парче / Парчиња месечно
 • Рок на плаќање: 30% за да почне да, 70% пред породувањето
 • Model No.: LI-DMX3DB-D0401
 • Дијаметар: 50mm
 • Влезен напон: DC15V
 • Потрошувачка на енергија: 0.9W
 • IP Оценка: IP65
 • Протокол: DMX
 • Пиксел Количина: 1 PX
 • Извор на светлина: 4 парчиња RGB SMD5050 LED диоди
 • Агол на гледање: 360 °
 • Пиксел теренот: 15cm или кориснички
 • детали за производот

  Тагови производ

  DMX 3D топката (7)

  DMX 3D топката (1) DMX 3D топката (2) DMX 3D топката (3) DMX 3D топката (4) DMX 3D топката (5) DMX 3D топката (6)  DMX 3D топката (8) DMX 3D топката (9) DMX 3D топката (10) DMX 3D топката (12)


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас